Kontakta oss

För kontakt med kollektivverkstaden, e-posta: sundsvallskollektivverkstad@gmail.com

eller kontakta någon av oss i styrelsen:

 

Styrelse 2017              

Ordförande  Henrik Selin  henrik@tallman.se  070-231 63 49
Vice ordförande Anna I Sandberg  ai.sandberg@live.com 073-612 79 53
Kassör Ulla-Carin Winter  ulla_c@hotmail.com 076-841 28 71
Sekreterare Erika Wiklund  ewiklund38@gmail.com  073-622 66 52
Ledamot  Herman Englund smygvinkel@hotmail.com  076-844 96 66
Ledamot Eva Hörnlund  eva.hoernlund@telia.com 070-676 67 67
Ledamot Tomas Edlund verod@passagen.se  073-781 36 10
Suppleant Gabriela Bolin  gabriela.bolin@hotmail.com  070-606 84 50
Suppleant Ulrika Selin ulrika@tallman.se  060-232 07

 

Funktionärer

Fria målningen Lena Backman  blatorp@telia.com 073-079 16 35
Grafiken Ulla-Carin Winter ulla_c@hotmail.com 076-841 28 71
Krokin 

Henrik Selin

Herman Englund

henrik@tallman.se

smygvinkel@hotmail.com

070-231 63 49

076-844 96 66

Hemsidan Victoria Engholm  victoria.engholm@gmail.com  070-390 30 68

 

För frågor om hemsidan kontakta Victoria Engholm, webbansvarig, 070-390 30 68

Välkommen

Välkommen till www.sundsvallskonst.n.nu.

Nyhetsbrev

Länkar